Bilişim Dünyası 18 TEMMUZ 2014 / 11:34

PT-EZ580 ile sessizliğin sesi

Astel Elektronik, Panasonic’in lise,üniversite,okul gibi sessizlik gerektiren ortamlara özel  tasarladığı yeni projektör serisini, Türkiye’de satışa sundu. PT-EZ580 LCD serisi, sessiz çalışma ve yüksek parlaklık özelliklerine sahip.

Panasonic yüksek parlaklık olanağını veren LCD projektör ürün çeşitliliğini toplantı ve derslerde sesten kaynaklanan rahatsızlıktan arınmak için tasarladığı PT-EZ580 LCD projektör serisi ile genişletti. Beş farklı modeli barındıran seri, Astel Elektronik ile kullanıcılarla buluşuyor.

Parlıklık ve sessizlik…

5.000 ile 6.200 lümene kadar değişen parlaklık değerleri gösterebilen, değiştirilebilir lensli seri, beş ayrı modelden oluşuyor. Daha yüksek parlaklığa sahip bir üst model EZ770 Serisi ile DIGITAL LINK tek kablo teknolojisi, ortak bir lens platformu ve düşük bakım maliyetli ECO filtre ile beraber birçok ortak özelliğe sahip olan EZ580 serisi, orta boyutlardaki sınıflar ve toplantı odaları için parlak, esnek, ekonomik ve en önemlisi “sessiz” projeksiyonu sunuyor.

Okullara ve üniversitelere

Yeni seri, sessizlik prensibine ek olarak uzun bakım aralığı ve düşük fiyatı ile de okulların gelecek dönem planlarında bir alternatif olacağını benziyor. PT-EZ580 serisinde lamba değişim ömrü eko modda 4.500 saate kadar ; temizleme aralığı ise Eco filtre ile 17.000 saate ulaşıyor. Seride ayrıca güç tüketimini azaltan akıllı lamba kontrol sistemi de bulunmakta.

Panasonic’in yeni projektörleri hakkında detaylı bilgi için: info@asteltr.com

 
ETİKETLER : astel projeksiyon

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics