Bilişim Dünyası 22 TEMMUZ 2013 / 11:20

QlikView Türkiye’ye yeni iş ortağı

İş zekâsı sektöründe faaliyet gösteren QlikTech’in Türkiye resmi distribütörü olan QlikView Türkiye, OEM bazlı iş ortaklığı ağını genişletmeye devam ediyor. QlikView Türkiye, 2012 yılından itibaren OEM bazlı iş ortaklığı yaklaşımını da güçlendirmeye başlamıştı. Bu kapsamda, bir alanda yazılım üreten, yazılımın iş zekâsı katmanında QlikView ile bütünleşik çözüm sunmak isteyen yazılım firmaları ile işbirliğine gidiliyor.

Bu stratejinin sonucu olarak, QlikView Türkiye ve Bilgera, “Focus Analytics” olarak adlandırılan ve QlikView platformu üzerinde geliştirilen iş keşif ve analiz uygulaması ile hızlı, kolay kullanılabilir, müşterilerine verilerini detaylı analiz etme imkanı sağlayan bir çözüm sunuyorlar. Çözümün bir avantajı da sahada satış, mağaza ve benzer aktiviteleri gerçekleştirirken tüm raporların iOS, Android, Windows Mobile sistemli mobil cihazlar üzerinden ulaşılabilir olması.

Bilgera, Escort Teknoloji Yatırım A.Ş. iştirakiyle 2007 tarihinde kurulmuştur. Sunduğu çözümler ve hizmetler ile müşterilerinin başarıya odaklanmasında önemli bir rol oynayan Bilgera, kendini kanıtlamış, uzman kadroları barındıran, geniş satış ve destek kanalına sahip çözüm ortağı sayısını ve nitelikli insan kaynaklarına yaptığı yatırımları sürekli olarak arttırmaktadır.

Yeni nesil mobil uygulamalar ve iş zekâsı çözümlerine odaklanan Bilgera, hedeflediği sektörlerin ihtiyaçlarını analiz ederek, müşterilerinin ihtiyaçlarını güncel teknolojilere dayanan çözümlerle karşılıyor.

 
ETİKETLER : QlikView Türkiye

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics