Bilişim Dünyası 24 AĞUSTOS 2015 / 06:14

Radore’de yeni ortaklık süreci

Yeni yatırımlarla büyümesini sürdüren veri merkezi firması Radore, sektörün önemli isimlerinden Selçuk Saraç ile ortaklık kararı aldı. Sunucu barındırma ve kiralama, bulut bilişim altyapı hizmetleri, CDN, paylaşımlı web hosting servisleri, internet erişim ve lisans kiralama hizmetleri veren Radore, böylece ortaklarının sayısını 4’e çıkarmış oldu. 2004 yılından bu yana büyüdüklerini kaydeden Radore Genel Müdürü Z. Kubilay Akyol yaptığı değerlendirmede şunları kaydetti:

“İki ay önce başlattığımız ve hızla sonuçlandırdığımız bu süreçle ilgili memnuniyeti ekibim ve kendi adıma paylaşmak isterim. Ortaklarımız arasına, sektörün çok önemli isimlerinden birini katmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bildiğiniz üzere, bundan yaklaşık 9 ay önce İş Girişim ve Doğuş SK ile yaptığımız ortaklıkla, Türkiye'nin en hızlı büyüyen veri merkezi ünvanımızı güçlendirmiştik. Bu işbirliği ile sektördeki en değerli şirket olma hedefimize bir adım daha yaklaştığını düşünüyor, büyümemizin hızlanmasını hedefliyoruz.

 

 
ETİKETLER : 1035

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN