Bilişim Dünyası 12 ŞUBAT 2012 / 16:16

Radware’in Türkiye dağıtıcısı LinkPlus oldu

Veri merkezi güvenliği ve uygulama sunumları konularında çözüm geliştiren Radware ürünlerinin Türkiye dağıtıcılığını LinkPlus üstlendi. LinkPlus böylece ‘katma değerli dağıtıcı’ görevini Radware ürünlerinde de hayata geçirecek, bu başlıkta satış öncesi danışmanlık, kurulum, destek, eğitim, satış ve dağıtım gibi başlıklarda hizmet sunacak.
1997 yılında kurulan Radware; DefensPro, Vision ve Linkproof ürün aileleri ile kurumsal ihtiyaçlara yönelik hizmet veriyor. Tümleşik uygulama sürekliliği çözümlerinde dünya lideri olan şirket, telekom sektöründen şirketlerin de dahil olduğu 10 bin büyük şirkete kritik iş uygulamalarında yazılım ve donanım ürünleriyle, erişilebilirlik, performans ve güvenlik hizmetleri sunuyor.
ETİKETLER : Sayı:858

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN