Bilişim Dünyası 28 ŞUBAT 2014 / 09:44

Raj Shankar Arena'ya çıktı

Arena Bilgisayar, yaptığı bir açıklama ile Yeni Yönetim Kurulu Başkanı'nın 35 yıllık mesleki tecrübeye sahip Raj Shankar olduğunu duyurdu.
Arena Bilgisayar, bugün yaptığı açıklamada iki yılı aşkın süredir Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten Sayın Servet Topaloğlu’nun görevinden ayrıldığını, Raj Shankar'ın ise Yeni Yönetim Kurulu Başkanı olduğunu açıkladı.
Arena Bilgisayar'da 27 Şubat 2014 tarihinden itibaren Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini, 35 yılı aşkın mesleki tecrübeye sahip olan Raj Shankar yürütecek.

Birla Teknoloji ve Bilim Enstitüsü (BITS) işletme bölümü yüksek lisans mezunu olan Raj Shankar, ilaç sanayii ve tekstil alanları dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde Hindistan içinde ve yurtdışında (Macaristan, Hong Kong ve Singapur dahil olmak üzere) çalışmıştır.
Shankar, Redington Gulf FZE'ye 2001 yılında tam zamanlı Direktör olarak katılmış olup Redington'ın Singapur, Güney Asya, Orta Doğu ve Afrika'daki yurtdışı faaliyetlerinin sorumluluklarını yürütmektedir. Sn. Shankar şu an Redington Hindistan Ltd.'nin eş başkanı ve Redington International (Holding) Ltd. ve Redington Gulf FZE'nin Sorumlu Müdürlük görevini sürdürmektedir. Raj Shankar, 27 Şubat tarihi itibariyle;  Hewlett Packard, Dell, Acer, EMC, Microsoft, Philips, Seagate, AMD, Brother, Alcatel, Gigabyte, Samsung Techwin, Bosch, SanDisk, Lexmark, Xerox, Pro2000 ve Oki gibi 400’den fazla dünya markasını8.000’in üzerinde aktif satış noktası aracılığıyla  pazara sunan Arena Bilgisayar Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini devraldı.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics