Bilişim Dünyası 07 AĞUSTOS 2014 / 14:19

Reedershop açıldı

Reeder’ın dijital içerik platformu reedershop açıldı.Reederr, web üzerinden e-kitap, film ve müzik satın alma imkanı veren dijital içerik platformu reedershop’u tanıttı.
Birçok yerli ve yabancı yazarın binlerce kitabına, Universal müzik işbirliği ile satılan tematik müziklere ve gişe filmlerinden bağımsız filmlere kadar binlerce eğlenceli içeriğe bir arada ulaşabileceğiniz bir platform olan reedershop Türk tüketicisine yeni alışkanlıkların kapılarını açıyor.

Sadece reeder marka cihazlardan değil, tüm Anroid ve IOS işletim sistemli cihazlardan ve web üzerinde www.reedershop.com adresinden ulaşabildiği platformda, tanıtıma özel kampanyayla reedershop'tan tek seferde 99TL ve üzeri alışveriş yapan herkese 249 TL değerindeki reederCOLOR renkli ekranlı e-kitap okuyucu hediye ediliyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN