Bilişim Dünyası 09 ARALIK 2017 / 17:20

Rekabette e-Dönüşüm belirleyici oluyor

Hem küreselleşmek hem de rekabette fark yaratmak isteyen işletmeler e-dönüşüm sürecini hızlandırmaya başladı. e-Dönüşüm, KOBİ’ler için kolaylık ve fayda anlamına gelirken, kağıt, kargolama ve zaman tasarrufu sağlıyor, operasyonel işlemlerin yönetimini kolaylaştırıyor. KOBİ'leri ön muhasebe alanında dijitale taşıyan çözüm ortağı Paraşüt'ün Kurucu Ortağı Sean Yu, e-Dönüşüm başlığında e-Fatura ve e-Arşiv'in faydalarını şöyle anlattı:
“Büyük şirketlerle çalışan KOBİler, e-Fatura ve e-Arşiv kullanımı sayesinde prestij kazanıyor, faturalama süreçlerini daha kolay yönetebiliyor ve ödemelerini daha hızlı alabiliyor. e-Ticaret alanında faaliyet gösteren işletmeler için de e-Fatura ve e-Arşiv fatura  kullanmak önemli. Faturalama sürecinin dijital ortama ‘taşınmaması’, bir e-ticaret firması için her gün yüzlerce fatura yazdırılıp kargolanması demek. Bu, satış adetleri yükseldikçe yönetilmesi oldukça zor ve zaman alan süreçlerle uğraşmak anlamına da geliyor. e-Dönüşümün faydası ve hayatımıza getirdiği kolaylıklar işte burada öne çıkıyor.” 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN