Bilişim Dünyası 04 ARALIK 2016 / 14:10

Reklamlar ve güncel haberler açık alanda tüketici ile buluşuyor

Türkiye ve 15 ülkede kurup yönettiği 26 binden fazla ‘Dijital Yayın ve Bilgilendirme Ekranları’ hizmetini “Geleceğe Taşıyan Dijital Çözümler” ilkesiyle sunan Sistem 9, açıkhava reklam alanına “LOOK! screens” markasıyla giriş yaptı. Markanın yatırımlarından en büyüğü ise Beyoğlu’nda gerçekleştirildi. Devreye yeni giren Megalight ve Dijital Raketler ile günlük erişim de 3.5 milyon kişiye ulaştı. Sistem 9 Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Akın, “Bu markayla ilk etapta Beyoğlu’nda 10 dev Dijital Megalight ve 20 Dijital Raket yatırımı yaptık. Dijital Megalight’lara, reklamverenlere yönelik hizmetlerimizin yanı sıra, güncel haberler, etkinlikler, belediye duyuruları gibi bilgileri yansıtıyoruz” bilgisini verdi.
“İnsanlar Dijital Megalight’ların önünde buluşup, çekecekleri fotoğrafları sosyal medyada paylaşacaklar. Böylece Dijital Megalight’lar milyonlara ulaşırken, reklamverenler de sonuç odaklı, etkin, ölçülebilir yeni nesil bir açıkhava mecrasına kavuşmuş olacak” diyen Akın, şöyle devam etti:
“Cadde ve kavşakları bilgi, hizmet ve öneri alınan birer merkez haline getirdik. Açıkhava reklam mecralarına yatırıma hız kesmeden devam ediyoruz. Bu alanda mevcut LOOK!screens GALLERIA, LOOK!screens İTÜ,  LOOK!screens COIFFEUR mecralarımıza ek olarak LOOK!screens BEYOĞLU markamızla büyüyeceğiz. Dijital Megalight ve Dijital Raketlerimizle günde 3.5 milyon kişiyi aşan erişime ulaştık. Yakında LOOK!screens AKMERKEZ’in de devreye girmesiyle bu rakamı daha da yükseltmeyi hedefliyoruz. Buralara kurup yönettiğimiz Dijital Megalight’lar ve Dijital Raketler, müşteri bilinci ile reklam hatırlanma oranlarını arttırıyor.”

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics