Bilişim Dünyası 13 OCAK 2014 / 08:08

Resmi işlemler cebinizde

Turkcell 3G abonelerine özel olan ücretsiz Resmi İşlerim uygulaması içindeki hizmetleri tek tek kullanabilecekleri gibi, birden çok hizmeti kolayca seçerek bütün bilgileri aynı anda alma olanağı sağlıyor. Resmi İşlerim uygulamasındaki servisleri, tekil sorgulama ile ya da üye olarak kullanmak mümkün. iPhone ya da Android kullanıcıları Turkcell Resmi işlerim uygulamasını T-market.com, App Store ya da Google Play’den ücretsiz olarak indirebiliyor. Abonelerin uygulama içinden gerçekleştireceği servis kullanımları, ilgili servisin kendi ücret tarifesinden ücretlendiriliyor.

Resmi İşlerim uygulamasında hangi servisler var?
Milli Eğitim Bakanlığı Veli Bilgi Servisi: Velilerin, çocuklarının eğitim durumları hakkındaki her tür bilgiyi (devamsızlık, sınav tarihleri, sınav sonuçları, ödev programları, okul duyuruları vb.) SMS ile cep telefonunda takip edebileceği bilgilendirme servisi.
Mahkeme Dava Takip Servisi: Dava açılması, icra takibi başlatılması, duruşma tarihi gibi bilgilere adliyeye kadar gitmeden, yalnızca cebinize gönderilen kısa mesajlarla öğrenilebiliyor.
SGK Mobil Sorgu Servisi: Bu servis sayesinde, Sosyal Güvenlik Kurumu’na bağlı bir çalışansanız veya emekliyseniz, gelir ve aylık ödeme tutarlarınız, muayene katılım payınız, sigortalı toplam hizmet süreniz, prim ödemeleriniz, gözlük cam ve çerçeve, fizik tedavi, diş tedavileriniz, sağlık hak sahipliği bilgileriniz ve ne zaman emekli olacağınıza dair bilgiler anlık sorgulama ile cebinize geliyor.
Mobil Hasar Servisi: Bu servisle, ikinci el araç alırken aracın hasar, kaza, poliçe bilgileri anında cebinize geliyor.
TEDAŞ Fatura Bilgi Servisi: Bu servis ile elektrik faturanızın borç tutarı ve son ödeme tarihini anında cepten öğrenmek mümkün.
Aile Hekimi Servisi: Aile Hekimim Kim servisi, Sağlık Bakanlığı tarafından atanan aile hekim bilgileri cep telefonuna gönderiliyor.
ETİKETLER : Sayı:954

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics