Bilişim Dünyası 27 MAYIS 2012 / 14:38

Restoranlara özel iş uygulamaları tanıtıldı

Tradesoft Business Services tarafından düzenlenen “Microsoft Dynamics NAV ve Hızlı Servis Restaurant Zincirleri Uygulamaları” semineri  İstanbul’da gerçekleştirildi. Seminerin açılış konuşmasını Microsoft İş Ortakları Yöneticisi Güçlü Bilgi sonrasında Tradesoft Genel Müdürü Erman Karaca yaptı. Danışmanlık Servisleri ERP Grup Müdürü Ümit Gürbüz Navision programı ile ilgili sunumunda katılımcıları bilgilendirdi. Türkiye’nin en büyük dünyanın ise önde gelen restoran zincirinden TAB Gıda A.Ş. Muhasebe Müdürü Hakan Vural ise seminer sırasında tüm soruları cevaplandırarak katılımcıları aydınlattı.
Konuşmasında Microsoft Navision platformunun Tab Gıda’ya sağladığı faydaları aktaran Vural, restoran sayısında yılda yüzde 30 büyüme gerçekleştirdiklerini ve Navision kullanmaya başladıkları tarihten itibaren yüzde 80 büyümelerine rağmen personel sayısını yüzde 10 artırdıklarını belirtti. Öte yandan seminerde Navision üzerinde yapılan ilave geliştirmeler, Navision’un otomatik olarak hazırladığı ve yine otomatik olarak 3. kişilere gönderdiği raporlar da kullanıcılara tanıtıldı.
ETİKETLER : Sayı:873

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN