Bilişim Dünyası 15 NİSAN 2012 / 15:11

Rittal pano yazılım ve sistemleri ile WIN’12 Fuarı’na katıldı

Rittal, 29 Mart - 1 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen WIN’12 fuarına katıldı. WIN fuarlarına 2005 yılından bu yana her yıl katılan şirket, bu sene 126 metrekarelik stand ile yüksek teknolojiye sahip ürünlerini ilgililer ile buluşturdu. Fuarda; RiLine60 güç dağıtım sistemleri, CP taşıyıcı kol sistemleri, TS ve AE serisi mini panolar, panolar için ısıtıcı ve fan-filtre üniteleri ile SE 8 olarak adlandırılan TS 8 platformu üzerine kurulu dikili tip monoblok pano sergilenen ürünler arasında yer aldı.
Bunların yanı sıra, günümüzde enerji maliyetlerinin büyük önem arz etmesi sebebi ile klasik soğutma üniteleri ile karşılaştırıldığında yüzde 30 enerji tasarrufu sağlayan pano klimaları beğeni topladı. Standda ayrıca, Rittal Pano Sistemleri gibi Friedhelm LOH grubuna bağlı, pano sistemleri mühendislik yazılımı konusunda faaliyet gösteren EPLAN Yazılım & Servise de yer verildi. Standda ilgi çeken ürünlerden biri de verimli mühendislik ve tasarım çalışması yapılmasına yardımcı olan EPLAN Electric P8 yazılımı oldu. Çözüm Gösterileri programı çerçevesinde; Satış Mühendisi Erol Garip’in “IEC 61439 Standartı ve Rittal Çözümleri”, Ankara Bölge Müdürü A.Soner Sönmez’in “Pano İklimlendirme Çözümleri” konulu sunumları gerçekleştirildi.
Fuarda düzenlenen etkinliklerden bir tanesi de önde gelen pek çok pano üretici şirketin söz aldığı “Pano Sektöründe Son Gelişmeler” konulu panel oldu. Panelde Rittal’den de Ürün Yönetiminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Uwe Scharf’da konuşmacı olarak yerini aldı. Scharf, üstün teknoloji ile üretilen Rittal panolarındaki son yenilikleri katılımcılar ile paylaştı.
ETİKETLER : Sayı:867

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics