Bilişim Dünyası 30 ARALIK 2017 / 15:10

Ruijie, Vitel ile ilk 3’ü hedefliyor

Ruijie Networks, Türkiye BT pazarının köklü şirketlerinden Vitel ile katma değerli distribütörlük anlaşması imzaladı. Bu anlaşmayla Vitel, Ruijie ürünlerinin Türkiye, Almanya, Avusturya, İsviçre, Türkmenistan, Azerbaycan gibi ülkelerde dağıtımının yapılmasına destek verecek, müşterilerle yakın ilişkiler kurmak için satış ve pazarlama faaliyetleri yürütecek. İşbirliği anlaşması, Ruijie’nin güçlü distribütörlerle çalışarak daha geniş bir pazarı kapsamayı ve etkisini küresel bazda artırmayı hedeflediğinin de göstergesi. 
Ruijie’nin dinamik gücü, Türkiye ve küresel pazardaki parlak geleceğinden bahseden Vitel yetkilileri, Ruijie’nin küresel tedarik zinciri ve yüksek kaliteli sevkiyat ağı sayesinde daha iyi bir marka yaratmak için gereken tüm çabayı göstereceğini belirttiler. Ruijie yetkilileri de, son kullanıcıya daha iyi bir hizmet verebilmek, güçlü ve sürekli bir partnerlik için Vitel’i eğitim, pazarlama ve çeşitli hizmetler konusunda desteklemeye hazır olduğunu belirttiler.
Ruijie, 2018 yılı için küresel pazarda daha da genişlemeye kararlı. Markasının dünya çapında yayılmasını hızlandırmak için güçlü distribütörlerle el ele vermeyi hedefleyen Ruijie Networks, Çin’in önde gelen BT çözüm sağlayıcısı. Kurulduğu 2000 yılından bu yana, farklı endüstriler için uçtan uca çözümler sağlamak adına, bulut bilişim, SDN, mobil internet, büyük veri ve nesnelerin interneti gibi yeni teknolojileri benimseyerek, derinlemesine senaryo odaklı uygulama deneyimi sunuyor. Bu şekilde, tüm endüstrilerin dijitalleşmesine yardım etmiş oluyor. Çin’in ilk inovatif kuruluşlarından olan Ruijie, 11 farklı ürün grubuna sahip. Bunlar; Switch, Router, Wireless, Cloud Data Center, Cloud Desktop, Security Gateway, IT Management, Authentication and Accounting, E-Classroom ve Mobile Application Platforms ürün grupları.
Ruijie’nin beş Ar-Ge merkezi, 41 şubesi ve grup olarak 8 binden fazla çalışanı var ve Asya, Avrupa, Amerika ve Afrika’da 30’dan fazla ülkeyi kapsayan bir hizmet ağına sahip. Kullanıcı dostu ve inovatif uygulamaları sayesinde servisleri kamu kurumları, operatörler, finans, eğitim, medikal, veri merkezleri, enerji, ulaşım, ticaret, üretim ve diğer endüstrilerde yoğun kullanılan ürünleri ile Ruijie, ürünlerinin tasarım ve üretim kalitesinin yanında, kullanıcılarına mükemmel servis ve ürünler sağlamaya odaklanıyor.
 
 
ETİKETLER : 1153 Ruijie Networks Vitel

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics