Bilişim Dünyası 30 EYLÜL 2016 / 12:32

Sabancı Üniversitesi, Akbank Girişimci Geliştirme Programı başvurularını alıyor

Sabancı Üniversitesi ve Akbank'ın girişimcilere işlerinin tasarımı, uygulaması ve yönetimi konusunda yol göstermek, destek olmak ve eğitmek için başlattığı Akbank Girişimci Geliştirme Programı'na 2016 başvuruları başlıyor!

Şirketlerin büyüme dönemindeki finansal hesaplamalarından farklı iş modellerine göre pazarlama ve operasyon planlarının yapılmasına kadar çok geniş bir çerçevede eğitim alacak katılımcılar programda finansman ihtiyaçlarının karşılanması, iç ve dış pazarlarda büyüme konularında da bilgi alma fırsatını yakalayacaklar. Önde gelen akademisyen ve uzmanların strateji, pazarlama, inovasyon, finans, hukuk, operasyonlar, liderlik, insan kaynakları ve kamu destekleri konularında eğitim vereceği program kapsamında, katılımcılar başarılı girişimcilerin işyerlerini ziyaret ederek, girişimcilik öykülerini dinleme ve kendileriyle tanışma imkanı da bulacak.

Tüm Türkiye'den girişimciler 16 Ekim 2016 tarihine kadar programa başvurabilecek. Eğitimler 14-18 Kasım 2016 tarihleri arasında Sabancı Üniversitesi Karaköy Minerva Palas’ta gerçekleşecek olup, 18 Kasım 2016 akşamı düzenlenecek törenle katılımcılara sertifikaları dağıtılacaktır.

Detaylar için : http://www.akbank.com/ggp

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN