Bilişim Dünyası 07 HAZİRAN 2010 / 12:08

Sabit telefonla güvende kalın

Türk Telekom’un ‘Ev Gibisi Yok’ konsepti kapsamında, Tepe Güvenlik Sistemleri ile işbirliğinde gerçekleştirdiği yeni ‘Ev/ Ofis Güvenlik Sistemleri’ hizmeti, düzenlenen basın toplantısında anlatıldı. Toplantı, Türk Telekom Satış Başkanı Aydın Çamlıbel, Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan ve Tepe Güvenlik Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kurtdarcan katılımı ile düzenlendi.
Sunulan bu yeni güvenlik hizmeti ile ev ya da iş telefonu ile uyumlu alarm cihazı olan kullanıcılar, Tepe Güvenlik’in sağladığı Ev/Ofis Güvenlik Sistemleri kapsamındaki çözümlere sahip olabilecekler. Hizmetle birlikte ev ve iş telefonu üzerinden Tepe Güvenlik’e gönderilen sinyaller, alarm merkezi konusunda önceden eğitim almış operatörler tarafından 7 gün 24 saat takip edilecek. Operatörler sinyal geldiğinde kullanıcıyı arayacak ve gerektiğinde onay alıp irtibata geçtikleri emniyet, itfaiye ya da sağlık birimini söz konusu adrese yönlendirecek.
12 ay boyunca 9.90 TL’ye güvenlik hizmeti
Türk Telekom ile Tepe Güvenlik işbirliği çerçevesinde ev ve işyerlerinde uyumlu alarm cihazı bulunan müşterilere Ev/ Ofis Güvenlik Hizmeti, 12 ay boyunca tüm vergiler dahil ayda 9,90 TL’den sunulacak. ‘Kablosuz Ev/Ofis Güvenlik Paketi’ ile ‘Kablolu Ev/Ofis Güvenlik Paketi’nde, uyumlu alarm cihazı olmayan müşteriler 24 ay boyunca tüm vergiler dahil ayda 29,90 TL ödeyerek hem Ev/Ofis Güvenlik Hizmeti’nden faydalanacaklar hem de bu 24 ayın sonunda DSC marka Ev/Ofis Alarm cihazına sahip olabilecek. Kullanıcılar hizmetin ödemesini Türk Telekom faturası üzerinden yapacaklar.
Toplantıda, sabit ev telefonunun mobil telefona karşı dik durduğunu göstermek amacıyla yapılan Türk Telekom’un sabit ev ve iş hatlarında başlattığı tarifelere de değinildi.
ETİKETLER : Sayı:774

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics