Bilişim Dünyası 27 ŞUBAT 2014 / 13:31

Sadakat pazarlaması gelişiyor

Sadakat pazarlaması alanında yurtiçi ve yurtdışında birçok firmaya danışmanlık ve yönetim hizmeti sunan Ketchup Loyalty Marketing, Suudi Arabistan’ın en büyük bankalarından The Saudi Arabian Investment Bank “SAIB” için WOOW sadakat programını devreye soktu. Böylece sadakat pazarlaması alanında yirmiden fazla uluslararası markaya farklı coğrafyalarda hizmet veren Ketchup, Suudi Arabistan’da yapmış olduğu bu programla beraber operasyon alanına Ortadoğu’yu da katmış oldu.

Ketchup, Ortadoğu’daki bankaların sunduğu standart banka kartı sadakat programlarını bir adım öteye taşıyarak, müşterilerin sadece banka kartlarından yapmış olduğu işlemlerden değil, günlük bankacılık işlemlerinin neredeyse tümünden puan kazanmalarına imkan sunan bir program tasarladı. Üyeler topladıkları puanlarla, ürün kataloğunda yer alan, elektronikten ev eşyasına, moda markalarının ürünlerinden otel konaklaması ve uçak biletine kadar birçok ödüle hak kazanabiliyorlar. WOOW sadakat programına üyelik, bankanın web sitesinden, çağrı merkezinden ya da şubelerinden gerçekleşebiliyor.

 

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN