Bilişim Dünyası 02 HAZİRAN 2014 / 08:26

Safenet güvenliği İstanbul’a taşıyor

Safenet Yöneticiler Günü 22 Mayıs’ta Hilton Oteli’nde gerçekleştirildi. Açılış konuşmasını Prolink Safenet Ürün Müdürü Güldane Şahin’in yaptığı etkinlikte uzman yöneticiler veri güvenliğinde yeni donanım ve hizmetleri değerlendirdiler. SafeNet Ülke Müdürü Okan Erözden’in açılış konuşmasını yaptığı etkinlikte SafeNet Güvenlik Direktörü Tsion Gonen, Güney EMEA Teknik Yöneticileri Nadav Elkabets ve Uri Schroitman, EMAE Satış Yöneticisi ve Başlıca Çözümler Uzmanı Joe Pindar sunum yapan yöneticiler arasındaydı. Uzmanlar, üç oturumda veri güvenliği, şifreleme çalışmaları ve veri erişimi ve yetkilendirme konularında yeni stratejiler üzerinde görüş bildirdiler.
SafeNet EMEA Satış ve Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Yardımcısı Gary Clark, İstanbul’da açmakta oldukları ofisle Türkiye’deki müşterilere daha yakın olacaklarını ve pazarda hareket kabiliyetlerini artırmayı hedeflediklerini dile getirdi.
Clark “Yeni servisler ve hizmetler ortaya çıkarken bir yandan yeni gereksinimler doğuruyor. Söz gelimi çevrimiçi bankacılık, ödeme sistemlerinde güvenlik konusunun önemini artırıyor ve sektörü yeni gelişmeler bulmaya itiyor. Veri güvenliği pazarı hızla artmaya devam edecek. Türkiye pazarı da oldukça büyük ve ciddi bir potansiyel gösteriyor. Şifreleme tabanlı veri koruma stratejilerini kullanan, veri güvenliğine duyarlı şirketlerle çalışmanın uluslararası bulut hizmeti sağlayıcılara güveni artıracağını düşünüyorum” diye sözlerini bitirdi.
ETİKETLER : Sayı:974

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics