Bilişim Dünyası 24 OCAK 2014 / 11:27

Sağlık Destek Kampanyası hayatta

İhtiyaç sahipleri neredeyse sağlık hizmetlerini oraya taşıyan Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri’nin Türk Telekom işbirliğiyle başlattığı “Sağlık Destek Kampanyası”, Türk Telekom aboneleri ve ailelerine ayda 12,90 TL’lik bir ödemeyle sağlık desteği sunuyor.

Bütünleşik sağlık hizmetleriyle dikkat çeken Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri’nin Türk Telekom işbirliğiyle başlattığı “Sağlık Destek Kampanyası” kapsamında bir yıl taahhüt veren Türk Telekom bireysel hat sahipleri ayda 12,90 TL ödeyerek kendilerinin ve ailelerinin sağlığını acil durumlara karşı korumaya yönelik etkili bir adım atıyorlar.

“Sağlık Destek Kampanyası”ndan yararlanan Türk Telekomlular bir adet dijital tansiyon ölçme aletinin yanı sıra 7 bin 500 TL’lik “Acil Durum Sağlık Sigortası”na sahip oluyor, bir yıl boyunca acil durumlarda kendilerini ve ailelerini güvende hissediyorlar.


7 gün 24 saat sağlık desteği


Hat sahibi ile ailesinden 3 kişi, kendilerine sağlanan “Medikal Koçluk Hizmeti” ile sağlıkla ilgili tüm sorularına, 7 gün 24 saat boyunca medikal çağrı merkezinde görev yapan alanında deneyimli doktorlardan cevap alabiliyorlar.

Kampanyadan yararlanan kişiler aritmi fonksiyonuna sahip, bilekten ölçüm yapan tansiyon cihazı ile istedikleri anda tansiyonlarını ölçebiliyorlar. Ayrıca acil durumlarda, hat sahibi ve ailesi tam donanımlı ambulans hizmetinden, 1 yıl boyunca sadece bir telefon aracılığı ile ücretsiz yararlanabiliyorlar.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN