Bilişim Dünyası 24 TEMMUZ 2015 / 14:47

Sağlık sektörüne özel CV/DVD serisi

Birleşik Arap Emirlikleri’nde üretim yapan ve optik disk pazarının en önemli oyuncularından biri olan Falcon Technologies sağlık sektörü dinamiklerine özel üretilen Mediline ürün grubuyla Türkiye pazarına giriş yaptı. Şirketin sağlık sektörünün kullanım koşullarına özel Mediline serisi CD’lerin Türkiye satışına Tekra Bilişim tarafından başlandı. Sağlık sektöründe yer alan hastane, laboratuvar, poliklinik, görüntüleme merkezlerinin kullanımı için önerilen Mediline Optik Diskler, günlük profesyonel kullanım ve arşivlemede dünyanın en güvenilir tercihlerinden biri olarak gösteriliyor.

Mediline CD/DVD Serisi’nde sağlık sektöründeki su, biyolojik toz, kimyasal ve radyoaktif etkileri de kapsayan birçok bozucuya yönelik fiziksel dayanıklılık öne çıkıyor. Değişik hıza sahip kaydetme cihazlarıyla uyum, disklerin 50 yıl garantili arşivleme süresi ve Avrupa Birliği (AB) standartlarına göre geliştirilmiş bir ürün grubu olması da arşivlemenin önemli olduğu sağlık sektörü için öne çıkıyor.

 
ETİKETLER : Falcon Technologies

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN