Bilişim Dünyası 08 EKİM 2015 / 15:51

Saha ekipleri ile tam iletişim sağlanıyor

Saha çalışanlarına anlık görev paylaşımında bulunarak işlerini yürüten ve çalışanlarının performanslarını anlık takip etmek isteyen şirketlerin kullanabilmesi için hayata geçirilen Takım Takip uygulaması, şirketlere iş verimi sağlıyor. Uygulama; saha satış ve dağıtım ekibi olan, müşteri ziyareti, satış, dağıtım, lojistik, teknik destek gibi sebeplerle şirket dışında çalışanların anlık konumlarını takip edebilmek, raporlama ve yönlendirme ile verimlilik artışı ve çalışan performanslarında belirgin artış sağlamak isteyen şirketler için öne çıkıyor.

Takım Takip uygulaması ile günlük lokasyon yoğunluğu raporlaması ve saha çalışanlarının müşteri ziyaretlerini daha verimli gerçekleştirmesi, çalışanların daha düşük emek ile daha yüksek verim sağlaması mümkün oluyor. Uygulama; AppStore ve Google Play’den indirilebiliyor. Saha personelinin telefonlarına bu şekilde uygulama üzerinden gelen anlık görevler bildirim olarak düşüyor. Anlık iş planı, sahadaki personelin cep telefonuna yönlendirilirken, personelden geri bildirim alınıp, raporlanabiliyor.

Sahadaki ekiplerin izlenip doğru biçimde yönlendirilebilmesi için etkin bir sistemi hayata geçirdiklerini belirten GD Holding CEO’su Gökhan Duyarlar şunları söyledi:

“Kuluçka merkezimizde geliştirdiğimiz Takım Takip uygulaması hemen her sektörde uygulama alanı bulacak, her sektörden firmaların yararlanabileceği bir sistem. Sahadaki ekiplerin uzaktan takip edilip yönlendirilmesini sağlayarak, iş verimliliğini arttıracak.”

Sahadaki çalışanlar uygulama içindeki anlık mesajlaşma özelliğiyle birbirleriyle kesintisiz iletişim kurarken, takım liderinden lokasyonlarına göre aldıkları görevlerle doğru zamanda, doğru lokasyona ve doğru işe yönlendiriliyor. Ekiplerin zamanında yönlendirilebilmesi ile bir sürecin hangi aşamada olduğu, gelişmelerin gözlemlenmesi, sahadan bilgilerin eşzamanlı olarak alınması sağlanıyor.

 
ETİKETLER : 1041

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics