Bilişim Dünyası 20 HAZİRAN 2014 / 15:07

Şampiyonlara özel yazıcılar

İspanya La Liga’da Arda Turan’lı kadrosu ile bu sene şampiyonluğa ulaşan Atletico Madrid takımına dokümantasyon çözümleri üreticisi Japon KYOCERA Document Solutions’dan bir sürpriz geldi.

Atletico Madrid’in sponsoru olan KYOCERA, takımın renklerine bürünmüş, oyuncuların isim ve forma numaraları ile kişiselleştirilmiş yazıcıları oyunculara hediye etti, Arda Turan’a özel yazıcı da büyük beğeni topladı. Bu özel yazıcılar Atletico Madrid’in resmi mağazalarında da taraftarın beğenisine sunuldu.

Konu ile ilgili Atletico Madrid başkanı Enrique Cerezo “Takımımız güven içinde büyüdü, bu yüzden hedefimiz, tamamen Atletico Madrid tarafından da güvenilen firmalar ile el ele vermek ve güveni saha dışında da kazanmaya çalışmaktır. KYOCERA ile olan ortaklığımız sayesinde markamız zamanla, yaşam tarzımıza ve değerlerimize de çok yakın olan yenilik ve modernliği birleştiren bir şirkete dönüştü. Şüphesiz ki KYOCERA ’nın ilk günden beri takımımıza gösterdiği sponsorluk desteği sayesinde her iki kurumda dünya markası haline geldi.” dedi.
ETİKETLER : Kyocera

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN