Bilişim Dünyası 02 MAYIS 2010 / 18:00

Samsung’tan ‘Samsung Mobilers’ projesi

Samsung Electronics, gençlerin pazarlama ve strateji yeteneklerini artırmak ve onlara iş dünyası öncesinde gerçek bir deneyim yaşatmak amacıyla Samsung Mobilers Projesi’ni düzenliyor. Proje kapsamında Bilgi Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Marmara Üniversitesi ve Yeditepe Üniversitesi’nden yapılacak başvurular değerlendirmeye alınacak. Başvurular arasından seçilen ve sosyal medyayı aktif olarak kullanması gereken 15 kişinin oluşturacağı Samsung Mobilers takımları, proje kapsamında Samsung’un belirleyeceği konularda bulacakları etkinlikler ve pazarlama projeleri gerçekleştirecek. Yaratıcılıklarını ve pazarlama yeteneklerini gösterme ve uygulayarak tecrübe etme şansını elde edecekler. Proje süresince pazarlama, teknoloji ve iletişim konularında çeşitli eğitimlerin de verileceği Mobiler’lar arasından, belirlenen konu üzerine en etkin projeyi hayata geçiren ve en çok kişiye ulaşmayı başaran takım ise projenin kazanan takımı olacak. Aylık periyodlarla bireysel performansın ve takım çalışmasının da değerlendirmeye alınarak ödüllendirileceği projeye başvurular 23 Nisan tarihinde başladı ve 11 Mayıs tarihine kadar kabul edilecek.
Başvurular, www.samsungmobilers.com adresinden ve ilgili üniversitelerde 26 Nisan-5 Mayıs tarihleri arasında, ikişer gün süreyle açık olan Samsung Mobilers standlarından yapılıyor. Proje koşulları, ödüller, başvuru formu ve proje kapsamında yapılacak etkinlikler hakkında daha detaylı bilgiye www.samsungmobilers.com adresinden ulaşılabiliyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN