Bilişim Dünyası 15 NİSAN 2012 / 14:10

Samsung’tan, İstanbul’da çok özel bir mağaza daha

Samsung’un, Buyaka’da hizmete giren konsept mağazası, 367 m2 büyüklüğü ile Samsung mağazaları içinde en büyük olma özelliğini taşıyor. Samsung’un dünyada Londra ve Dubai’den sonra ilk kez Buyaka Alışveriş Merkezi’nde hizmete giren mağazası, deneyim odaklı konsept mağaza olma iddiasıyla en yeni ürün alternatiflerini sunuyor. Akıllı Etkileşim, Akıllı İçerik ve Akıllı Evrim özellikleri ile öne çıkan en yeni Samsung Smart TV’ler; farklı bir dinleme deneyimi sunan Samsung Audio Dock’lar, Wi-Fi ile internete bağlanabilen akıllı kameralar, ince dizüstü bilgisayarları, enerji tasarruflu elektrikli ev aletleri Samsung’un Buyaka konsept mağazasında sergileniyor.
Açılış töreninde bir konuşma yapan Samsung Electronics Türkiye Başkanı SungYong Hong; Buyaka Alışveriş Merkezi’nde açılan konsept mağazanın bir evin tüm elektronik ihtiyaçlarının tek bir noktadan teminini mümkün kıldığını belirterek mağazanın OneDesign duvarı, Smart Home ve Smart Office alanları ile ziyaretçilerine gezerken keyif alacakları ayrıcalıklı bir showroom sunacağını belirtti. Hong; “En teknolojik ve en deneyim odaklı mağaza olma iddiasıyla yola çıkan Samsung Buyaka mağazasında tüketiciler, ürünleri deneyimleyerek rahatlıkla tanıma şansı elde edecekler” dedi.
Buyaka Alışveriş Merkezi; 42 bin m2 ticari alan içinde kalan 140 mağaza ve 1200 araç kapasitesiyle Anadolu yakasına yeni bir yaşam tarzı ve farklılık sunmaya hazırlanırken; Samsung Buyaka konsept mağazasında açılışa özel kampanyalarla ziyaretçilerini bekliyor.
ETİKETLER : Sayı:867

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics