Bilişim Dünyası 18 EYLÜL 2013 / 10:53

Samsung ICT Bilişim Zirvesinde

Samsung, ICT Bilişim Zirvesi 2013’te  “Akıllı Şehir” vizyonunu tanıtıyor

Samsung Electronics, 24-26 Eylül tarihleri arasında, bilişim dünyasını bir araya getirecek olan ICT Summit Now Bilişim Zirvesi ’13’ün gün sponsoru oldu. Uluslar arası katılımını ve kapsamını genişleten zirvenin bu yılki teması ise; teknolojinin hayatı dönüştürmesine vurgu yaparak “Daha hiçbir şey görmediniz!” olarak belirlendi.

Samsung'un Akıllı Şehir yaklaşımı

Zirvenin açılış oturumu konuşmacılarından Samsung Electronics Türkiye Başkanı Yoonie Joung “ICT Bilişim Zirvesi'nde topluma değer katma prensibiyle faaliyet gösteren Samsung olarak; ‘akıllı şehir’ oturumu kapsamında, geleceğin şehir planlama metotlarını ve yenilikçi teknolojik çözümleri paylaşacak olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

“Geleceğin Akıllı Şehrine Yeni Bir Yaklaşım” başlıklı bir konuşma gerçekleştirecek olan Samsung Electronics SDS, Global İş Birimi Başkan Yardımcısı Jack Kim, Samsung’un güncel teknoloji ve planlama metotları doğrultusunda geleceğin şehrini sürdürülebilir ve yaşanabilir kılma vizyonunu paylaşacak.

Strateji, dönüşüm ve teknoloji uygulama programları doğrultusunda, katma değer yaratan çözümler üretmede uzmanlaşmış Jack Kim; akıllı şehrin dünyada hayata geçmiş örneklerini ele alarak, Samsung’un geleceğin şehri konusundaki teknolojilerini ve anlayışını aktaracak.

Akıllı Şehir oturumu

Zirvenin açılış oturumu konuşmacılarından Samsung Electronics Türkiye Başkanı Yoonie Joung konuyla ilgili açıklamasında; “ICT Bilişim Zirvesi, her yıl yalnızca bilişim dünyasının nabzını tutmakla kalmıyor, aynı zamanda sektörün en vizyoner düşüncelerine de ev sahipliği yapıyor. Topluma değer katma prensibiyle faaliyet gösteren Samsung olarak; ‘akıllı şehir’ oturumu kapsamında, geleceğin şehir planlama metotlarını ve yenilikçi teknolojik çözümleri paylaşacak olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi ’13 ile ilgili daha fazla bilgi için ictsummitnow.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics