Bilişim Dünyası 14 MAYIS 2014 / 11:43

Sanayicilerin rekabet güçleri artacak

Türk Telekom, Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi ile imzaladığı anlaşma kapsamında OSB iletişim altyapısını fibere dönüştürüyor.
Türk Telekom, İvedik Organize Sanayi Bölgesi ‘Teknoloji İşbirliği Anlaşması’ ile Organize Sanayi Bölgesi’nin Teknoloji Danışmanı oluyor. Türk Telekom, teknoloji işbirliği ile birlikte başta KOBİ’ler olmak üzere tüm işletmelere avantaj sağlayacak teknoloji çözümleri sunuyor. İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde düzenlenen imza törenine; Türk Telekom Anadolu Merkez 1 Bölge Müdürü İrfan Yıldız, KOBİ Satış Direktörü Esra Şimşek, İvedik OSB Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gültekin, İvedik OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Şerafettin Kaya, İvedik OSB Bölge Müdürü M. Fatih Öztepe ve İvedik OSB Bölge Müdür Yardımcısı Şevket Çınar katıldı.

Üretim ve ticaret kabiliyetini artırmak hedefleniyor
Yıldız, törende“Organize sanayi bölgelerinde faaliyet gösteren sanayi kuruluşlarına; teknolojik altyapımız, gelişmiş ses ve geniş bant çözümlerimizle, sanayicilerimizin ülkemiz ekonomisine daha da büyük katkılar sağlayabileceklerine ve rekabet güçlerini daha da artıracaklarına inanıyoruz” dedi. Şimşek, “Sanayicilerimizin dünya standartlarında, modern ve kaliteli iletişim hizmetlerine ulaşmaları hedeflerimiz arasında” ifadesini kullanırken, Gültekin de “Gelişen teknoloji ve yeniliklerden etkin bir şekilde faydalanarak üretim ve ticaret kabiliyetini artırmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu. Türk Telekom, işbirliği kapsamında Ankara İvedik OSB’de bulunan firmalara fiber optik kablo altyapısı üzerinden gelişmiş hizmetler sunacak.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN