Bilişim Dünyası 10 EKİM 2013 / 12:14

Sangoma Lync Express'e ödül

Empatiq İletişim Teknolojileri güvencesiyle Türkiye pazarına sunulan Sangoma Lync Express ürünü, ITSPA tarafından , “En İyi VoIP Gateway Ürünü” ödülüne layık görüldü.

Kurumların IP iletişim sistemlerini güçlendiren yazılım ve donanım bileşenleri üreticisi Sangoma Technologies’in NetBorder Lync Express ürünü, “En iyi VoIP Gateway” ödülüne hak kazandı.

2013 yılı Ekim ayı içerisinde telekomünikasyon sektörünün öncü şirketlerinden Empatiq İletişim Teknolojileri ile distribütörlük anlaşması yapan Sangoma Technologies’in pazara sunduğu NetBorder Lync Express, dünyada, Microsoft Lync uygulamaları ile entegre edilebilen tek çözüm olma özelliği taşıyor. Ürün, bu sayede, tümleşik iletişim uygulamalarının, VoIP sistemleri ile birlikte kullanılmasına olanak sağlayarak, Microsof Lync kullanıcılarına, internet tabanlı santral üzerinden, çağrıların, sesli e-postaların alınabilmesi, anlık mesajlaşma ve doküman paylaşımının gerçekleştirilmesi gibi önemli avantajlar sunuyor.

Kullanım kolaylığı ve maliyet avantajı sağlayan özellikleri ile İngiltere’nin önde gelen ticari kuruluşlarından ITSPA tarafından ödüle hak kazanan Sangoma NetBorder Lync Express ürünü, aynı zamanda, TDM ve IP ağlarına, bulut tabanlı çözümlere, servis, cihaz ve uygulamalara bütünleşme imkanı sağlıyor.
ETİKETLER : Sangoma Lync Express

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN