Bilişim Dünyası 01 OCAK 2012 / 15:07

Şansa Garanti kapısı

Türkiye’nin en fazla Milli Piyango bileti satan bayisi olan Nimet Abla, internetten bilet satışlarına başladı. Garanti Bankası Nakit Yönetimi ve İşlem Bankacılığı Birim Müdürü Çağrı Memişoğlu, böylece çok değerli bir işbirliği başlattıklarını belirterek, “Hedefimiz, 2012’de 500 bin bilet alım işlemine ulaşmak” dedi.
Uygulama kapsamında, www.nimetabla.com adresine üye olanlar, ödemelerini Garanti Bankası’nın İnternet Şubesi, Paramatikler ve Çağrı Merkezi aracılığıyla yapabiliyor. Böylece Milli Piyango biletini Nimet Abla’dan almak isteyen herkes, site üzerinden dilediği sayıda bilet alabiliyor. Garanti veya herhangi bir bankada hesabı olmayan tüketiciler ise ödemelerini, Garanti Paramatiklerinden “Kartsız İşlem” menüsünü kullanarak gerçekleştirebiliyor.
Tüketiciler, Nimet Abla’nın sitesine üye olduktan sonra, kullanacakları sanal hesabı otomatik olarak oluşturuyor. Verilen üye numarasıyla, www.garanti.com.tr adresindeki internet şubesi, Çağrı Merkezi ve Paramatiklerden; www.nimetabla.com sitesindeki sanal hesabına para gönderen kullanıcı, bu tutarı www.nimetabla.com üzerinde anında görebiliyor. Fotoğraf olarak siteden indirilen biletler, çekiliş sonuna kadar Nimet Abla bayisinde muhafaza ediliyor.
ETİKETLER : Sayı:852

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN