Bilişim Dünyası 12 ARALIK 2010 / 18:00

SAP Forum 2010 Ankara’da

SAP, kamu kurumlarına yönelik yeni uygulama ve çözümlerini 1 Aralık’ta Ankara Sheraton Hotel Convention Center’da gerçekleştirilen SAP Forum Ankara etkinliğinde tanıttı. Tüm gün süren SAP Forum Ankara 2010’un açılışı, SAP Türkiye Genel Müdürü Cem Yeker ve Teknoloji Yazarı Serdar Kuzuloğlu tarafından yapıldı.
SAP Forum Ankara 2010’da; kamu ve özel sektör kuruluşlarının daha verimli olmasını, hızlı kararlar almasını sağlayan çözümler ve e-fatura uygulaması paylaşıldı.
“Daha Hızlı ve Daha Verimli” teması ile düzenlenen SAP Forum Ankara 2010’da kamu sektörüne yönelik SAP çözüm ve hizmetleri, sektörel çözümler ve başarı hikayelerine yer verildi. SAP Forum Ankara 2010’da 6 paralel salonda, 17 farklı şirket tarafından 30 sunum gerçekleştirildi.
SAP Türkiye Genel Müdürü Cem Yeker etkinlikte yaptığı konuşmada; “Kamu sektörüne yönelik standart çözümler son birkaç yıldır tam anlamıyla kullanılabilir hale geldi. Türkiye’de kamu ve özel sektör borçlarının kontrol edilmesi, bürokrasinin azaltılması, kurumlar arası koordinasyonun sağlanması, eğitim, sağlık, adalet gibi temel hizmetlerin çağdaş standartlara ulaştırılmasında iş uygulaması yazılımları çok etkin bir rol oynuyor. SAP Forum Ankara’da; Gelir İdaresi Başkanlığı’nın verdiği izinle kullanılmaya başlanan e-fatura uygulamasına, SAP-Üniversite İş Birliği Programı ile yeni mobil uygulamalara dikkat çekmek istedik” dedi. Etkinlikte, IBM Türk, Gelir İdaresi Başkanlığı, Universal, Hazine Müsteşarlığı, BTC, Sybase, FIT, Havelsan, MBIS, Elsys, Prodea, Aselsan, Medyasoft, Milsoft, Cybersoft da farklı konularda sunum ve başarı öykülerini paylaştı.
ETİKETLER : Sayı:799

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics