Bilişim Dünyası 06 TEMMUZ 2015 / 06:32

SAP, genç kadroyla büyüyor

Tüm gün süren bir vaka analizi programı Bootcamp eğitimlerine Türkiye’yi de dahil eden SAP, genç yetenek istihdamını öncelik olarak belirledi. Bu kapsamda, geçen yıldan beri gerçekleştirilen SAP Academy for Sales – SAP Academy for Presales (SAP Satış Akademisi – SAP Satış Destek Akademisi) eğitim programıyla Türkiye’deki genç yetenekler SAP’nin küresel pozisyonları için de aday olabilecek. SAP Türkiye; Bootcamp Eğitimi için aradığı adaylarda yaratıcı düşünce, güçlü iletişim yeteneği, sonuç odaklılık, takım oyunculuğu, sürekli öğrenmeye ve gelişmeye açık olmak, araştırmacılık, müşteri odaklılık, şirketi daha da ileriye götürecek, sorgulayıcı ve çözüm üretici özellikler arıyor.

SAP; satış ve satış öncesi destek alanında değerlendirmek üzere “SAP Academy for Sales – SAP Academy for Presales” programına başvuran yüzlerce aday arasından çevrimiçi testler ve yüz yüze mülakatlarla adaylarını seçiyor. Etkinliğe katılma hakkı kazanan adaylar, yurt dışında 9-12 aylık eğitimden geçtikten sonra SAP’nin satış ve satış öncesi destek ekibinde istihdam edilecekler.
ETİKETLER : 1029

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN