Bilişim Dünyası 27 NİSAN 2015 / 10:37

SAP S/4HANA’yı pazara sundu

Gerçek zamanlı bellek içi platformu olan SAP HANA için özel geliştirilmiş SAP Business Suite 4 SAP HANA, kurumsal iş yazılımlarını yeniden tanımlıyor. SAP S/4HANA, SAP R/3’ten beri geliştirilmiş en büyük SAP inovasyonu olarak niteleniyor.

SAP CEO’su Bill McDermott, SAP S/4HANA’nın insanları ve yazılım teknolojilerini bir araya getirerek gerçek zamanlı, bağlantılı ve basit iş süreçleri tasarlamaya imkan sağladığını ve karmaşık BT altyapısının sonunun geldiğine inandığını söyledi.

SAP S/4HANA şirketlerin günden güne dijitalleşen ve sürekli bağlantı halinde olan bir dünyada artan iş ihtiyaçlarını karşılamalarını ve bunu karmaşıklığa imkan vermeden basit bir şekilde yapabilmelerini sağlıyor. Sadeleşmiş veri modeli, kurumların bilgi teknolojilerini yeniden tasarlamalarını ve daha az maliyetli bir BT operasyonuna geçmelerini sağlıyor.

Haziran 2014’te duyurulan SAP Simple Finance’ın müşterilerine anlık öngörülerle finans süreçlerini dönüştürmelerine imkan veren çözümü SAP S/4HANA’ya giden ilk yoldaki adımı oluşturuyor. SAP S/4HANA ayrıca SAP bulut çözümleri portföyünü de genişletecek. Kapsamlı portföy ile müşteriler, kendi ihtiyaçlarına uygun bulut çözümü mevcut SAP sistemlerine entegre şekilde tanımlayabilecek.

SAP, partner ekosisteminin pazara tanıtacağı SAP S/4HANA’nın önceden tanımlanmış kurulum paketleri aracılığıyla müşterilerinin hızlı ve minimum eforla SAP S/4HANA’ya geçişini sağlayacak.

 
ETİKETLER : 1019

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics