Bilişim Dünyası 11 ŞUBAT 2015 / 11:35

SAP S/4HANA pazara sunuldu

SAP Business Suite 4 SAP HANA (SAP S/4HANA), gelecek nesil iş yazılımlarının yeni temsilcisi olarak SAP müşterilerinin iş süreçlerini sadeleştirme vizyonuyla 3 Şubat’ta New York Borsası’ndaki lansman etkinliğinde tanıtıldı. SAP S/4HANA, tamamen SAP HANA bellek içi platformu üzerinde geliştirildi. Tüm cihazlarda üstün kullanıcı deneyimi (UX) vadeden SAP Fiori’nin modern tasarım anlayışıyla üretildi. SAP S/4HANA ile sadece SAP HANA üzerinde kurgulanabilecek yeni bir Business Suite ortaya çıkarıldı. Yeni SAP Business Suite sadece SAP HANA üzerinde çalışacak şekilde tasarlandı. SAP Business Suite kullanıcıları kolaylıkla SAP S/4HANA’ya geçiş yapabilecek. Çalışanlar için tüm cihazlarda modern bir kullanıcı deneyimi, konfigürasyon kolaylığı, sadeleşmiş bir veri modeli, iş kararları için anlık ve en detaylı seviyede öngörü yeteneği sunuyor. Kullanıcılara bulutta, yerleşik ya da melez kurulum opsiyonları sunularak müşterilere tercih imkanı veriliyor.

Bulut seçme özgürlüğü

SAP S/4HANA bireyleri birbirine bağlarken işi sadeleştirip yenilikçi yaklaşımlar getiriyor. Cihazları ve ticaret ağlarını gerçek zamanlı yeni iş modelleri üretmek üzere bir araya getiriyor. Ayrıca kurumların, nesnelerin interneti ve büyük veri kavramlarıyla buluşmasını hızlandırıyor. Sadeleşmiş veri modeli, kurumların bilgi teknolojilerini yeniden tasarlamalarını ve daha az maliyetli bir BT operasyonuna geçmelerini sağlıyor.

Haziran 2014’te duyurulan, müşterilerin anlık öngörülerle finans süreçlerini dönüştürmelerine imkan veren SAP Simple Finance çözümü, SAP S/4HANA’ya giden yolda ilk adım. SAP S/4HANA ayrıca Ariba, Fieldglass ve SuccessFactors’tan oluşan SAP bulut çözümleri portföyünü de genişletecek. Kullanıcılar da kendi ihtiyaçlarına uygun bulut çözümünü mevcut SAP sistemlerine bütünleşik biçimde tanımlayabilecek.

 

 
ETİKETLER : hana SAP

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics