Bilişim Dünyası 11 TEMMUZ 2010 / 18:10

Schneider Electric Cimac’ı satın alıyor

Schneider Electric, Ortadoğu Körfez Bölgesi’nin önde gelen sistem bütünleştirme kuruluşlarından Cimac’ı satın almak üzere bir anlaşma imzaladı. Bünyesinde 400’den fazla kişinin görev aldığı Cimac’ın satın alınmasının tamamlanması ile birlikte başta su, atık su, petrol ve gaz müşterileri için komple otomasyon, kontrol ve elektrik dağıtım çözümleri sunan Cimac, Schneider Electric’in bünyesine katılacak.
Konu ile ilgili açıklama yapan Schneider Electric Sanayi Bölümü Başkan Yardımcısı Michel Crochon “Cimac ile birlikte, bölgesel olanaklarımızı genişleterek müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun komple otomasyon ve kontrol çözümleri sunabileceğiz” dedi.
Schneider Electric, Cimac’ın satın alınması ile birlikte, BAE ve Körfez ülkelerinde hızlı bir büyüme gösteren otomasyon piyasasında yeni fırsatlar yakalayarak Ortadoğu’daki diğer ülkelere de aynı coğrafyada bulunmanın getirdiği avantajla tamamlayıcı servisler sunmayı hedefliyor.
ETİKETLER : Sayı:779
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN