Bilişim Dünyası 03 NİSAN 2013 / 17:14

Sekizinci kez sertifikalandı

Teradata Müşteri Hizmetleri Global Destek Merkezi’nin uluslararası performansı, Hizmet Yeterlilik ve Performans Sertifikasyon Standartları tarafından sekizinci kez sertifikalandırıldı.

Teradata, Müşteri Hizmetleri Global Destek Merkezi, tüm dünyada kabul gören Hizmet Yeterlilik ve Performans Sertifikasyon Standartları (SCP) tarafından art arda sekizinci kez sertifikalandırılarak tescillendi. Teradata’nın sertifikasyonu, bağımsız bir derecelendirme kuruluşu ve standartlar programının yöneticisi olan Service Strategies Corporation tarafından hizmet operasyonları üzerinde gerçekleştirilen denetim sonucunda gerçekleşti.

Teradata Global Danışmanlık ve Destek Hizmetleri İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Dan Harrington, konu ile ilgili olarak yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:
 “Bu sertifikasyon ile birlikte Teradata, SCP standartlarına sahip yaklaşık 200 lider global teknoloji şirketinin içinde yer aldığı elit gruba katılmış oldu. Biz de bu titiz değerlendirmeyi, müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri iyileştirmek için kullanıyoruz. Teradata Global Destek Merkezi’nin üst üste sekiz yıl boyunca gösterdiği performanstan asıl faydalananların müşterilerimiz olduğuna inanıyoruz. Tüm müşterilerimizin uluslararası standartlarda destek aldıkları bir kez daha tescillendi.”
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN