Bilişim Dünyası 19 KASIM 2015 / 13:20

Sektörel yayınlar ve haberler tek uygulamada cebinizde

KPMG Türkiye, denetim, vergi ve danışmanlık gündemine ait bilgilendirmelerinden sektörel araştırmalara kadar birçok konuyu iş dünyasının cebine taşıyor. Kullanıcı dostu bir bilgi deposu olan KPMG Türkiye Mobil Uygulaması, 11 Kasım’dan itibaren Google Play ve App Store’dan ücretsiz indirilebilecek.
KPMG Türkiye, yeni iletişim platformu “KPMG Türkiye Mobil Uygulaması”nı kullanıcıları ile buluşturuyor. Sektörde birçok ilke imza atan uygulama, bilginin kolay ulaşılabilir olması anlayışından yola çıkarak hazırladı. Uygulamanın en önemli özelliği ise “menü kullanım kolaylığı” ile kullanıcıların aldıkları bildirimleri, ilgilendikleri alanlara göre diledikleri gibi sınırlayabilmeleri.
Profesyonellerin yeni adresi olmayı hedefleyen KPMG Türkiye mobil uygulaması, rakiplerinden zengin içeriği ile ayrışıyor. Denetim, vergi ve danışmanlık gündemine ait bilgilendirmelere, KPMG’nin yüzlerce sektörel yayınlarına, KPMG Gündem dergisine, KPMG Blog ve KPMG Vergi Blog içeriklerine kolay erişimin sağlanacağı uygulama, App Store ve Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebilecek.
Ayrıca; KPMG Türkiye Mobil Uygulamasının çalışanlar için birçok özelliği var. Kıdem ihbar tazminatından, maaş hesaplamalarına kadar birçok işlemin cepten yapılabildiği uygulamada, çalışanlar ilgilendikleri eğitimlere ceplerinden kayıt yaptırabiliyor. İş ilanları ve kariyer planlamalarına dair görüşler ise KPMG Türkiye’de çalışmak isteyenler için yönlendirici bilgiler içeriyor.
ETİKETLER : KPMG Türkiye

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics