Bilişim Dünyası 06 ŞUBAT 2014 / 15:07

Ses ve tasarım birarada

Bang & Olufsen, kablosuz ses ürünleri BeoLab 17, 18 ve 19’un Türkiye satışına başladı. Kablosuz ses için yeni bir standart olan WiSA teknolojisi ile donatılan cihazlar, Bang & Olufsen’in yeni satış noktası Mozaik Ortaköy Showroom’unda tanıtıldı. B&O Pazarlama Direktörü Shakeel Hussain ve markanın Türkiye distribütörü Ferco Müzik Genel Müdürü Ufuk İncecik’in katılımı ile gerçekleşen toplantıda, kablosuz sesin yeni ürünleri tanıtıldı.

B&O Pazarlama Direktörü Shakeel Hussain, “Yüksek kaliteli ses için geliştirdiğimiz kablosuz standartlı tasarımla BeoLab 17, 18 ve 19 kolay kurulumları, kullanımı ve kablosuz ses performansı ile seste yeni bir dönemi başlatacak” dedi. Ferco Müzik Genel Müdürü Ufuk İncecik de, yeni hoparlör ailesinin TV, Blu-ray oynatıcısı ya da media centerlar ile çalışabildiğini, ürünler üzerindeki yeni teknoloji sayesinde bulunduğu ortamda istenilen yere konumlanabildiğini belirtti. Markanın Türkiye’deki yeni satış yapılanması hakkında da bilgi aktaran İncecik, “Bugüne kadar İstanbul Nişantaşı ve Ankara’da ses ve görüntü tutkunları ile buluşan ürünlerimiz, artık Mozaik Ortaköy ve Mozaik 220V showroom’larında da alınabilecek” dedi.

Teknolojik yetkinlikler bir arada

WiSA teknolojili BeoLab 17, minimal tasarımına rağmen, performansıyla öne çıkıyor. Bang & Olufsen patentli sayısal ses motoru ile donatılan ürün, analog devreleri bu motor sayesinde 40 kat daha fazla güçlendiriyor. 160 Watt gücünde iki amfi, 6 inçlik mid/woofer, 3/4 inçlik tweeter ile bulunduğu ortama ses yayan BeoLab 17’nin, alüminyum gövdesinde siyah ve beyaz renk seçenekleri var. Duvara monte edilebilen veya özel ayağı ile kullanılabilen ürünün ön yüzündeki kumaş kaplamaları beyaz ya da kırık buz rengi ile satın alınabiliyor.

Torsten Valeur imzasını taşıyan BeoLab 18, ahşap ve alüminyum birleşimini yansıtıyor. Ürün, siyah ya da beyaz kompozit veya masif meşe levha tasarım seçimine ek olarak, ince uzun tasarımı ve WiSA teknolojisi sayesinde hemen her yere konumlanabiliyor.

Dodecahedron olarak adlandırılan 12 yüzlü bir tasarıma sahip olan BeoLab 19, yuvarlatılmış hatlara sahip alüminyum tasarıma sahip. Dünyada ilk kez WİSA destekli subwoofer olma özelliğini de üzerinde barındıran BeoLab 19, bu özelliği sayesinde ana sistemden uzakta, odanın istenilen bir bölümüne konumlanabiliyor.

 
ETİKETLER : Bang & Olufsen

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics