Bilişim Dünyası 26 EYLÜL 2010 / 18:00

Shell ve Migros’a Smartsoft’tan özel proje

Müşteri sadakatini artırmak ve müşterilerine karşılıklı kazanç sağlamak için Migros ile güçlerini birleştirmek isteyen Shell bu amaç için kullanacağı özel çözümler için SmartSoft’la işbirliği yaptı. SmartSoft çözümü ile çıkarılan yeni Money özellikli Shell Club Smart Card sahibi müşteriler hem Shell hem de Migros formatlarından yaptıkları harcamalar için puan kazanabiliyor ve puanlarını tercihlerine göre Migros ve Shell’de kullanabiliyor. SmartSoft tarafından Mayıs ayında başlanan ve 2 ay gibi kısa bir sürede tüm altyapısı tamamlanan proje Temmuz 2010’da Shell’e sunuldu.
SmartSoft’un proje kapsamında sunduğu çözümler arasında; Loyalty Card FEP (Backoffice) Solution, Shell ve Migros sistem bütünleştirmeleri, terminal ve terminal yazılımları yer alıyor. Eski kart sahiplerinin tüm bilgi ve puanları terminal uygulamaları ile anında yeni kartlara aktarılıyor.
ETİKETLER : Sayı:789

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN