Bilişim Dünyası 16 HAZİRAN 2016 / 14:03

Şikayetler unutulmaz anlar oluyor

Samsung Electronics, yeni ürünü Galaxy S7 edge’in özelliklerine dikkat çekmek üzere “Dayanılmaz Anlar” adlı dijital bir video serisi hazırladı. Tüketicilerin her gün yaşadığı net çıkmayan fotoğraflar, suya düşen telefon, video çekerken en can alıcı anda hafızanın bitmesi gibi sorunları mizahi bir şekilde ele alan “Dayanılmaz Anlar” video serisi,  Galaxy S7 edge ile tüm bu problemlerin mazide kaldığını vurguluyor.
Farklı oyuncular ve hikâyelerin yer aldığı “Dayanılmaz Anlar” serisinin ünlü ismi ise 90’ların pop idolü Rafet El Roman.
Rafet El Roman; kendisini kitlelerle tanıştıran ilk şarkısının “Ve o an gelir de, işte o an ben dayanamam” dizeleriyle “dayanılmaz anlara” renk katarken; her videoda farklı bir kostümle, farklı bir dekorda karşımıza çıkıyor.
ETİKETLER : Samsung Galaxy S7edge
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN