Bilişim Dünyası 08 MAYIS 2016 / 09:39

Simet iş ortakları Restcamp’ta buluştu

Teknoloji ürünleri dağıtıcısı Simet Teknoloji, Simet Restcamp’16 İş Ortakları Toplantısı’nı Alanya’da gerçekleştirdi. Geleneksel olarak düzenlenen etkinlik bu yıl 15 – 17 Nisan günleri arasında yapıldı. Simet yetkilileri, etkinlik ile ilgili şu bilgileri verdiler:
“1997 yılı Haziran ayında büyük bir enerji ile yola çıkan Simet, Bilgi Teknolojileri sektörünün değişmez ve en önemli değerlerinden biri olma yolunda kararlı adımlarla yoluna devam etmektedir. Katma değerli teknoloji ürünleri dağıtımı kavramını sadık kanal yapısı ile baştan tanımlayan Simet, her yıl olduğu gibi geleneksel ve fakat her yıl olduğu gibi sürprizlerle dolu bir etkinliği daha değerli dostlarının katılımı ile geride bıraktı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da dinlenme ve eğlence odaklı etkinlik, kanal iş ortaklarının da buluşma noktası oldu.”
Etknlikte, Simet’in temsilciliğini yaptığı DrayTek Ülke Müdürü Ethan Tal, Aten Ülke Sorumlusu Kübra Harput, Western Digital Ülke Müdürü Arkın Balıkçıoğlu, Xentino Uluslararası Satış ve Pazarlama Direktörü Emre Yalçınkaya da birer sunum gerçekleştirdiler.
Etkinlikte Simet’in temsil ettiği ürün ve hizmetlerin tanıtımının yanı sıra, Simet iş ortaklarının da ürün ve hizmetlerini sunumları da yapıldı. Kendi standlarını açan iş ortakları olası iş fırsatları hakkında da birbirleriyle görüş alış verişinde bulundular.
 
ETİKETLER : 1071 Simet

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics