Bilişim Dünyası 05 OCAK 2015 / 09:08

Simet yeni markalarla devam ediyor

Simet, 24Online, Thecus ve  ToToLink firmalarının temsilcisi oldu. 24Online, Thecus, ToToLink markalarını da portföyüne ekleyen Simet’in Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Bedir, bugün kendi alanında pazar lideri olan pek çok teknoloji markasını ilk getiren ekip olduklarını kaydetti. Simet Teknoloji, ağ ürünleri pazarına yeni markalar kazandırarak çalışmalarına hız veriyor. 24Online markası ortak yaşam alanlarında kesintisiz ve esnek kablosuz internet bağlantısı talep eden son kullanıcıların ve işletmelerin bu ihtiyacına cevap veriyor. Özellikle, halkın yoğun olarak kullandığı alanlarda internet hizmeti verilmesi vazgeçilmez hale gelmiş durumda. Bu hizmetin güvenli bir şekilde kontrol altında tutulması, başkalarının zarar görmemeleri internet özgürlüğünün vazgeçilmezi. Bu amaçla ürün ve çözümler geliştiren 24Online, Türkiye’de ‘Katma Değerli Dağıtım’ modeliyle çalışan Simet Teknoloji tarafından pazara sunulmaya başlandı. Diğer yandan, veri depolama ve yedekleme, beraberinde birçok yatay ve dikey ilişkili teknolojilerin de kullanımını kaçınılmaz kılıyor. Bu nedenle veri depolama ürünleri artık sadece diskleri bulunan ve üzerine veri depolanan aygıtlar olmaktan öte bu verilerin güvenliğini, bütünlüğünü, erişilebilirliğini de kontrol edebilen hibrit çözümler haline geldi. Tayvan merkezli, kendi alanında önemli bir konuma sahip Thecus Technology Corp. ürünleri ve çözümleri de artık sadece Simet Teknoloji’nin kanal yapısıyla pazara sunulacak. Ayrıca günümüz iletişim teknolojisinin vazgeçilmez bir parçası olan  ‘Smart Wi-Fi’ akıllı kablosuz teknolojisi ve ağ sistemleri konusunda evler, küçük ve orta ölçekli işletmelerle büyük işletmelere çözümler sunan Simet, bu alanda Koreli Zioncom firmasının ToToLink markasını da portföyüne ekledi.

 

Nihai amaç yerel Ar-Ge ve üretim

Simet Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Bedir, Simet Teknoloji’nin bugüne kadar pek çok yeni markayı Türkiye pazarına kazandırdığını belirterek, “Bugün kendi alanında pazarın önde gelen pek çok teknoloji markasını ilk getiren ekibiz. Nihai amacımız; yerel Ar-Ge ve üretim. Temsil etmiş olduğumuz markalarla, sektöre alternatif kazandırmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

24Online markası ile işbirliklerinin uzun soluklu olacağını dile getiren Bedir, “Yüksek kaliteli, toplam sahip olma maliyeti uygun, kurulumu kolay ağ ve iletişim çözümleri konusunda pazara yeni ürün seçenekleri sunuyoruz. İşletmeleri bundan sonraki süreçte çetin bir dönem bekliyor ve bu nedenle olabildiğince anonim kullanıcılardan korumak gerekiyor. Hotspot çözümleriyle internet üzerinden işlenen suçlara engel olmayı amaçlıyoruz” şeklinde konuştu.

 
ETİKETLER : 1003

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics