Bilişim Dünyası 09 ARALIK 2013 / 08:12

Simet yeni markalarla güçleniyor

Simet’in 26 Kasım’da GateProtect markasının tanıtımını yaptığı Ankara’daki etkinliğe birçok bayi, dağıtıcı ve çözüm ortağı katıldı.

Simet Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Bedir, Satış Müdürü Ayla Sağlam, GateProtect Avrupa Satış Direktörü Christian Moorse, Genel Koordinatör Metin Sancarbarlaz, Teknik Satış Müdürü Ertan Erbek’in sunumlarını yaptıkları ve etkileşimli geçen etkinlikte GateProtect’in yanı sıra yeni markaların da Simet ailesine ekleneceği bilgisi verildi. GateProtect olarak Alman yapımı, kullanımı kolay ürünler ürettiklerini kaydeden Moorse, Simet ile Türkiye pazarını yöneten bir iş ortağı bulduklarının altını çizdi. Simet’in tarihçesinin de aktarıldığı toplantıda Tayvan’da 1 Kasım’da Xentino markalarının açılışının yapıldığı ifade edildi

GateProtect’in farkı
UTM ürünlerinde dünya genelinde en çok korkulan konunun devletle olan bağlantı olduğunun dile getirildiği tanıtımda, GateProtect şirketinin en çok övündüğü konulardan birisinin Alman devletine sorumlu olmamaları şeklinde aktarıldı. Erbek “UTM pazarı çok karışık ve çok fazla oyuncu bulunuyor. GateProtect bir UTM cihazı ve en modern birleştirilmiş tehdit yönetimi çözümü. Arayüzde her şey görsel ki GateProtect farkı burada ortaya çıkıyor, böylece yönetim sıkıntılarını ortadan kaldırıyor. Görsellik o kadar güzel tasarlanmış ki tıkladığınızda ilişkili her şey aydınlık, ilişkisizler karanlık geliyor. Arayüzde istediğiniz yerlere notlar yapıştırabiliyorsunuz” açıklamasını yaptı ve “Komple güvenlik önce insandan başlıyor” dedi.
ETİKETLER : Sayı:949

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics