Bilişim Dünyası 26 OCAK 2015 / 05:35

SimpliVity’nin distribütörü Avnet

2009 yılında Amerika’da kurulan SimpliVity; sunucu, depolama ve yedekleme altyapılarını tek bir mimaride buluşturan OmniCube ve OmniStack ürünülerinin Türkiye’deki satış ve pazarlama konularında Avnet ile anlaştı. Geleneksel altyapıların karmaşıklığını ve yüksek işletme maliyetlerini ortadan kaldıran OmniCube ürün ailesi ile SimpliVity, Türkiye pazarında konumlanmayı hedefliyor.

SimpliVity şirketinin ürettiği OmniCube CN ailesi, sektördeki ilk Hyper-Converged (Bütünleşik Altyapı) ürünlerinden biri olarak Türkiye pazarına girdi. VMware vCenter üzerinden yönetilen ve Hyper-Converged mimarisine sahip SimpliVity çözümü; sunucu, veri depolama ve yedekleme gibi geleneksel altyapı bileşenlerini tek çatı altında toplayıp, karmaşıklıklarını ortadan kaldırarak sanallaştırılan sistemlerin ve uygulamaların  yönetimini kolaylaştırıyor.

Bu kategoride hızlı büyüme bekleniyor

SimpliVity Bölge Müdürü Tarcan Serdaroğlu,  Avnet ile birlikte pazarda önemli avantajlar kazanacaklarına inandıklarını belirterek, “OmniCube ürünleriyle veri yönetimini, bilginin korunmasını ve geleneksel çözümlere göre daha kolay şekilde yönetilebilmesini, sermaye masraflarını ve işletme giderlerini arttırmadan sağlıyoruz” dedi.

Avnet Türkiye Genel Müdürü Hakkı Eren ise “Teknolojiyi tüm dünyadaki müşterilerimiz için iş çözümlerine dönüştürüyoruz.  Türkiye pazarında katma değerli hizmetlerimiz SimpliVity’nin büyümesine katkı sağlayacak. Bir çok farklı çözümün yeteneklerini üzerinde barındıran bu tip yeni ürünlerin oluşturduğu kategorinin hızla büyümesini bekliyoruz” yorumunu yaptı.

 
ETİKETLER : 1006

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics