Bilişim Dünyası 22 HAZİRAN 2015 / 06:58

Simplivity Avnet ile Türkiye pazarında iddialı

Türkiye pazarına giriş yapan şirketlerden Simplivity, Avnet ile birlikte İstanbul Deniz Müzesi’nde Simplivity Customer Forum etkinliğini gerçekleştirdi.

3 Haziran günü gerçekleştirilen etkinlikte son dönemin yükselen trendleri arasında yer alan “Hyper Converged” konusuna yer verilirken, konusunda uzman isimler katılımcıları bilgilendirdiler. Etkinliğin konuşmacıları arasında yer alan Simplivity CEO’su Doron Kempel, Simplivity’nin kısa sürede yaşadığı yükselişi ve sundukları çözümleri katılımcılarla paylaşırken, Avnet ile Türkiye pazarına giriş yapmaktan mutlu olduğunu dile getirdi.

Konuşmasına Simplivity’nin günümüzde oldukça karmaşık bir hal alan BT yapılarını basitleştirme misyonuyla yola çıktığını ifade eden Doron Kempel, Simplivity’nin sunduğu çözümlerle birçok uygulamayı bir arada kullanmayı mümkün kıldığını söyledi. 100 binden fazla uygulamaya sahip olduklarını belirten Kempel, geçtiğimiz 2 sene içerisinde büyük ve orta ölçekli bir çok şirketler çalışmaya başladıklarını dile getirdi.

Konuşmasında Türkiye pazarına da değinen Kempel, ülkemizdeki pazarın en önemli avantajı olarak şirketlerin yeniliğe açık yapısını ve tutuculuktan uzak politikasını gösterdi. Avnet ile birlikte Türkiye’de de büyüme hedeflediklerini söyleyen Kempel, bu konuda Avnet ile birlikte çalışmaktan mutluluk duyduklarını da sözlerine ekledi.

Bilindiği üzere geçtiğimiz Ocak ayında Avnet ile Türkiye distribütörlüğü konusunda anlaşan Simplivity, Türkiye pazarına sektördeki ilk Hyper-Converged (Bütünleşik Altyapı) ürünlerinden biri ile giriş yaptı. VMware vCenter üzerinden yönetilen ve Hyper-Converged mimarisine sahip SimpliVity çözümünün sunucu, veri depolama ve yedekleme gibi geleneksel altyapı bileşenlerini tek çatı altında toplayıp, karmaşıklıklarını ortadan kaldırarak sanallaştırılan sistemlerin,ve uygulamaların  yönetimini kolaylaştırmayı vaat ediyor.
ETİKETLER : 1027

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics