Bilişim Dünyası 30 EYLÜL 2013 / 12:30

Sırada MeshTech İnternet var!

Teknolojinin internette geldiği son nokta: Dünyada hızla yayılan Mesh teknolojisi Türkiye’ye Turkmesh’le geliyor.

Yerden kablolarla sağlanan internet bağlantılarının karşılaştığı sorunlar havada yok. Mesh teknolojisi sayesinde belirli lokasyonlara kurulan PoP noktaları ile havada görünmeyen bir ağ oluşturuluyor. Böylece yerde karşılaşabilecek tüm engellerden bağımsız, tamamen kesintisiz ve hızlı internet iletişimi sağlanıyor.

MeshTech Internet, TurkMesh’in sahip olduğu 5 GBit’lik omurga sayesinde, 5 Mbps’den 150 Mbps’ye kadar değişen farklı hız seçeneklerinde havadan internet erişimi sağlayabiliyor.

Hem kamusal açık alanlara, hem de bina, fabrika gibi geniş kapalı alanlara internet erişimi sunmak için sabit telefon hattı veya yüksek maliyetli yer altı kablolama yöntemlerine duyulan ihtiyaç ortadan kaldırılıyor.

Fiber internet altyapısının erişemediği ya da kazıya yasak olan bölgelerde (eski İstanbul gibi) MeshTech Internet rakipsiz ve kesintisiz internet erişimiyle hayatı kolaylaştırıyor.

MeshTech Internet teknolojisi, pek çok hava muhalefetinde test edilmiş, kesintisizliği ve hızı onaylanmış.

Hali hazırda fiber İnternet kullanan kurumlara Back-up İnternet hizmeti de sağlayan TurkMesh’in bu eşsiz, kesintisiz ve havalı İnternet teknolojisi hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için turkmesh.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN