Bilişim Dünyası 03 ARALIK 2013 / 18:02

Şirketinizi büyütmek için dışkaynak yatırımı

Küçük ve orta ölçekli şirketler, piyasaların acımasız rekabetinde hayatta kalmak için teknolojiye sığınmak zorunda. Peki, şirketinizin bünyesinde teknoloji yatırımı barındırmak yerine dışkaynak ne kadar mantıklı bir çözüm?

Dünya çapında 90’lardan bu yana etkin olarak kullanılan 'dışkaynak’ kavramını ülkemizde de son yıllarda sık sık duyar olduk. Apple gibi bir dünya devinin tüm gelirin bağladığı dışkaynak çözümü, küçük ve orta ölçekli şirketlerin büyümesi için önemli bir avantaj sunuyor. Dışkaynak mantığı aslında basit olsa da getirdiği kazançlar çok fazla.

Örneğin teknolojik altyapı gerektiren bir iş yapısına geçmeye ihtiyaç duyuyorsunuz ancak, bu yapıyı yönetecek bir BT uzmanına gerekli yatırımı yapmaya o anda şirket bütçeniz uygun değil. Teknolojinin sunmuş olduğu olanaklardan yararlanmamak yerine, Outsource yöntemiyle hizmet sunan bir firmadan BT çalışanı hizmeti alabilirsiniz. Altyapının yürütülmesi için gerekli uzman ve teknik çalışanları yanınızda çalıştırmak yerine bu hizmeti veren firmanın hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Treo, teknik uzman ve alanında dikey uzmanlıklara sahip danışman kadrosu ile Outsource hizmeti veren ülkemizdeki önde gelen firmalardan biri. Şirketinizde yüklü bir veri depolama ihtiyacı var ancak, bünyenizde bu iş için teknik altyapıyı oluşturacak eleman bulunmuyor. Sürekli olarak bakım ve teknik hizmetler için bir elemanı yanınızda çalıştıracak sermayeniz yoksa Treo’nun bu konuda sunduğu sunucu, sanallaştırma, veri depolama ve yedekleme, network ve güvenlik, bütünleşik iletişim hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
ETİKETLER : Treo

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN