Bilişim Dünyası 17 ŞUBAT 2016 / 13:10

Şirketler Katalizör ile bulutta yerini alıyor

Türkiye’nin çeşitli sektörlerinde 600’ü aşkın firmada ERP tercihi olan Workcube’un 17 çalışanının ortak olduğu Katalizör Bilgi Teknolojisi Hizmetleri, bünyesinde geliştirilen W3 Catalyst ile ERP, CRM, HR bir arada uygun fiyatla bulut platformunda Türkiye’nin dinamik şirketlerinin hizmetine sunuyor.
Büyümeye odaklı kurumlar için geliştirdikleri uçtan uca web tabanlı yönetim çözümleri ile önemli bir mesafe aldıklarını ifade eden Workcube Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Turhan, “Katalizör ile şirketlerimizi buluta hazır yeni markalar ve hizmet modelleriyle tanıştırıyoruz” dedi. Ömer Turhan, ERP, CRM ve HR işlevlerini bulut platformunda tümleşik olarak sunan W3 Catalyst ile kurumsal iş çözümleri segmentinde referans marka olmayı hedeflediklerini belirterek, şunları söyledi:
“Kurumlarımızı yeni hizmet modelleri ile desteklemeyi hedefleyen Katalizör ve yeni markamız W3 Catalyst, kurumlarda dijital dönüşüme yönelik yaşanan farkındalığın bir sonucu olarak gündeme geldi. İş dünyasında dijitalleşme ve bulut ekonomisinin dinamikleri, bulut tabanlı çözümlerimiz için konumladığımız W3 Catalyst için ilham kaynağı oldu. Çalışanlarımızın da paydaş olduğu Katalizör Bilgi Teknolojisi’nin hizmet modelleri ile ve W3 Catalyst ekseninde müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini yaygın hale getirmeyi hedefliyoruz.”
Katalizör; bulut ekonomisine entegrasyonu kolaylaştıran yeni markası W3 Catalyst ile SaaS çözümlerinin avantajlarını sunacak. Entegre ve maliyet avantajlı ERP, CRM ve HR çözümlerinden oluşan W3 Catalyst,  bulut platformlarının maliyet ve verimlilik avantajlarını tercih eden kurumları önümüzdeki dönemde yepyeni çözümlerle tanıştırmaya hazırlanıyor.

Yeniliklerde sınır yok 
Öte yandan, Workcube E-Business Portal V15 sürümüyle yeni işlevler kazanıyor. Workcube’ün işletmelere sunduğu yeni ürünlerinden olan İş Zekası Çözümü Rapor Adam, kurumsal veriden rekabetçi bilgi elde etmek isteyenlerin tercihi. Workcube kullanıcıları başta olmak üzere dileyen tüm işletmelerin analiz ve raporlama ihtiyaçları için geliştirilen Rapor Adam, işletmelere kendi oluşturdukları küplere bağlanarak web üzerinden sürekle bırak yöntemiyle hızlı ve kolay rapor oluşturma ve kaydetme imkanı sunuyor.
Workcube ürünlerini 3. parti ürün ve sistemlerle Workcube ürünlerinin entegrasyonunu sağlayan WEX’in yanı sıra Workcube ERP ile B2B ve B2C sitelerini karşılıklı konuşturan Wordpress entegrasyonu, yeni müşterilere ve iş ortaklarına açılmaya çalışan şirketlere kolaylıklar getiriyor.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics