Bilişim Dünyası 27 HAZİRAN 2016 / 16:16

Sistem 9’dan müşterilere yeni hizmet

Dijital yayın ve bilgilendirme ekranları hizmetini “Geleceğe Taşıyan Dijital Çözümler” sloganıyla sunan Sistem 9, kurulan ekip ile ekranları uzaktan izleyip yönetiyor, böylece ekranlar hiç kararmayıp 7 gün 24 saat çalışabilecek şekilde açık kalıyor.
Sistem 9 İcra Kurulu Başkanı Kaan Akın, “Call center ekibimiz tek merkez üzerinden yönetilen yayın noktalarını uzaktan erişim yoluyla sürekli takip etme kabiliyetine sahip. Sistem insan müdahalesine gerek kalmadan yayın noktalarında oluşan arızaları, otomatik olarak proje sorumlusunun önünde getiriyor. İşte bu noktada teknik eğitimi olan ekip arkadaşlarımız, ilgili noktaya uzaktan erişim sağlayarak sorunu çözüyor. Çözemezse hizmet verdiğimiz en yakın servis ekibimizin bulunduğu noktaya yönlendiriyor. Kurumsal müşterilerimize çoğunlukla 15-18 saat hizmet veriyoruz. Ancak bazı özel müşterilerimiz bizden, 24 saat açık kalan dijital yayın ve bilgilendirme ekranlarının takibini kesintisiz yapmamızı istiyor” dedi.
ETİKETLER : Sistem 9
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN