Bilişim Dünyası 16 EKİM 2011 / 17:46

SmartGroup yoluna Cardtek adıyla devam edecek

SmartSoft, Cordis Network, CredoWork ve PhayMobile şirketlerini bünyesinde barındıran SmartGroup, artık yoluna Cardtek adıyla devam edecek.
SmartSoft, Cordis Network, CredoWork ve PhayMobile’ın Cardtek çatısı altında faaliyetlerine devam edeceğini söyleyen Cardtek Yönetim Kurulu Başkanı Ayşe Nil Sarıgöllü, yeni yapılanma ile ilgili şunları anlattı: “2001 yılında İstanbul’da yazılım geliştirmek üzere kurulan SmartSoft; 2009’da şehir kart, sadakat kart ve bankacılık süreç uygulamaları alanında faaliyet gösteren Cordis Network ile donanım ve donanıma bağlı yazılım çözümleri sağlayan CredoWork, 2011 yılında da PhayMobile  şirketlerinin kurulmasıyla hizmet ağımızı genişlettik ve SmartGroup çatısı altında sürdürdük. Şimdi ise yeni adımız Cardtek ile küresel büyüme
stratejisine uygun olarak özellikle yurtdışı pazarında daha da büyümeyi hedefliyoruz. Özellikle
Kuzey Amerika’da açtığımız ofisler de, ödüllü ödeme çözümlerimiz için uygun bir pazar. Bu bölgedeki hızlı büyümemiz de bu düşünceyi desteklemekte. Kanada ve
Amerikalı müşteriler ürünlerimize gerçekten olumlu tepkiler veriyor. Cardtek çatısı altında bulunan SmartSoft’un bu yıl 10. yaşını kutluyoruz. Bu anlamda da gelecek 10 yıl için hedefimiz yurtdışında büyümek.”
ETİKETLER : Sayı:842

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN