Bilişim Dünyası 01 EKİM 2013 / 09:45

SMS at faturanı öde

Mobilexpress ile anlaşan  Türk Telekom artık  SMS ile fatura ödeme sistemini de  kullanacak.

Sabit telefon faturalarını  SMS göndererek ödenebilecek. Ücretsiz olarak Mobilexpress’e üye olan kullanıcılar, bilgilerini Mobilexpress'e girdikten sonra, her ay kendilerine gelen SMS'leri yanıtlayarak kolaylıkla ödeyebilecekler. Abonelikten sonra, “TT boşluk 10 haneli sabit telefon numarası”nı yazıp 3570’e SMS göndererek faturalarını ödeyebilecekler. Sistem, banka, kredi kartı, operatör tercihlerinden bağımsız olarak  ücretsiz uygulanacak.

Kullanıcılar Mobilexpress’e www.mobilexpress.com.tr adresinden , Mobilexpress iPhone uygulaması üzerinden veya Mobilexpress Müşteri Hizmetleri aracılığıyla üye olabiliyor.

Türk Telekom Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, “Dijital dönüşüm”ü odağına almış bir şirket olarak, Türkiye’nin dijital altyapısını kurduklarını, en ileri teknolojilere hazır hale getirdiklerini belirtti.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN