Bilişim Dünyası 13 NİSAN 2015 / 09:15

SMS PASSCODE’un Türkiye distribütörü Exclusive Networks Türkiye

Exclusive Networks Türkiye, 40′tan fazla ülkede özellikle kamu kuruluşları, servis sağlayıcılar, kurumsal firmalar ve finans kurumları tarafından tercih edilen multi-faktör kimlik doğrulama şirketi SMS PASSCODE’un Türkiye distribütörü oldu. Yeni nesil, esnek ve kullanıcı temelli kimlik doğrulama yöntemleri ile şirketlere kullanımı oldukça kolay ve güçlü güvenlik seviyesinde çözümler üreten SMS PASSCODE, birçok farklı uzaktan erişim sistemini destekliyor. Türkiye’de özellikle finans, telekom ve perakende sektörlerinde büyüme sergileyen platform, F5, Citrix, Cisco, Palo Alto, Fortinet ve Microsoft gibi birçok uzaktan erişim sistemine de entegre olabiliyor.

SMS PASSCODE  CEO’su Claus E. Kotasek,  “Exclusive Networks ile Türkiye’deki bayii ağımızı genişletmeye devam edecegiz”  derken, Exclusive Networks Türkiye Genel Müdürü İbrahim Arslan da şu bilgileri verdi:

“Multi-faktör kimlik doğrulama; kurumsal ağlara ve bulut uygulamalarına uzaktan erişim ihtiyacı duyan bütün şirketler için kritik bir ihtiyaç haline geldi. SMS PASSCODE’un Adaptive Multi-faktör  Erişim Çözümü, ağ güvenliğini kullanıcılara en kolay şekilde uygulatma imkanı veriyor. Stratejik iş ortaklığımızın bir avantajı da bayiilerimizin satmakta oldukları çözümlere kolayca entegre edebilecekleri, minimum destekle müşteri memnuniyetini arttıracakları bir çözüm olması.”

 
ETİKETLER : 1017

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics