Bilişim Dünyası 18 TEMMUZ 2014 / 09:01

SNI, Bilişim 500 listesine girdi

İnterpromedya tarafından düzenlenen ve Türkiye’deki bilişim sektörüne ışık tutmayı amaçlayan ve şirketlerin belgelerle onaylı net satış gelirlerine bağlı olarak cirolarına göre sıralandığı Bilişim 500 araştırmasında, SNI büyüyen ilk 500 firma içerisinde yerini almıştır. Kurulduğu günden bu yana çözümlerindeki başarısı sayesinde artan büyümesiyle dikkat çeken ve e-devlet çözümlerinde 10'dan fazla sektörde 200'den fazla teslim edilmiş başarılı projesi olan SNI, Türkiye’nin sektör liderlerinin tercihi olmaya devam ediyor.

e-defter'de SNI farkı

SNI e-defter özelinde 2014 yılının ilk çeyreğinde 50'nin üzerinde satış rakamı yakalayarak sektördeki başarısını sürdürmektedir. Müşterilerimizin %70'nin yurtdışı merkezli global ölçekli firmalar olması, SNI e-devlet ürünlerinin 3 kıta ve 13 farklı ülkedeki SAP sistemleri üzerinde yürümesine imkan sağlamıştır. Bu durumun sektör ve ülke için gurur verici olduğunu düşünüyoruz.

Kolay kurulum, kolay kullanım ve kolay bakım...

SNI, diğer e-devlet çözümlerde olduğu gibi e-defter çözümünü akıllı ve yalın mimari ile geliştirmiş olup bu sayede firmaların bir ay gibi kısa bir sürede elektronik deftere geçişini sağlamaktadır. Mevcut SAP sistemlerine entegre olarak çalışan "SNI e-defter" firmaları ek yazılım ve donanım maliyetlerinden kurtarmakta, bakım maliyetlerini azaltmaktadır.

Farklı lisanslama yaklaşımları

Özellikle çok sayıda şirketi bünyesinde bulunduran grup şirketleri ve holdinglere yönelik maliyeti düşürecek lisanslama yaklaşımları ile rekabet gücümüzü arttırıyoruz. Geçtiğimiz dönemde e-fatura ve e-defter çözümlerini halihazırda uygulamış bir çok firma mevcut sistemini SNI çözümleriyle değiştirme kararı almıştır. Sektörde nadir rastlanan bu durum SNI çözümlerinin farkını ortaya koymaktadır.

e-defter maddi açıdan büyük bir avantaj

e-defter firmalar için gerek maddi gerekse operasyonel anlamda büyük avantaj sağlayan yeni bir düzenlemedir. Özellikle günde 200-300 adet fatura kesen bir firmanın yıllık defter sayfa oranı yaklaşık 1 milyon sayfadan oluşurken, yıllık noter masrafı da 150 bin TL civarında olmaktadır. Firmalar e-defter ile sadece lisans ücreti ödeyerek bu masrafı ortadan kaldırıp, zamandan tasarruf etme imkanı buluyor. Bilgileri dijital ortamda saklama imkanınız olup, fiziki depolarda defter tutma sorunundan kurtuluyorsunuz. Birçok müşterimizi aylık depolama masrafından kurtardık. Buradaki en önemli nokta ise bu hizmeti aldığınız çözüm ortağınız oluyor.

Detaylar için: www.sniconsulting.net
ETİKETLER : Bilişim 500 SNI

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics