Bilişim Dünyası 25 TEMMUZ 2010 / 18:00

Softline’dan bulut hizmeti

Softline; Rusya, Bağımsız Devletler Topluluğu ve dünya çapındaki son kullanıcılara sunduğu yüksek kaliteli SaaS ürünleri ve hizmetleri ile yeni iş aktivitesi olan “Softline Bulut Hizmeti”ni duyurdu. 17 yıldan bu yana hizmet veren şirket, Softline Bulut Hizmeti ile 2015 yılı itibariyle Rus pazarında liderlerden biri olmayı hedefliyor. Gartner’a göre 2008 yılında dünya çapında SaaS pazar kapasitesi 6.6 milyar dolar ve 2013 itibariyle ise 16 milyar dolara ulaşması bekleniyor. Bulut hizmeti şu anda oluşum sürecinde olmakla birlikte Softline Bulut Hizmeti Direktörü Sergey Borovikov’un deyişiyle Softline’ın bu alandaki girişimi gelecek vaat ediyor. Şirket de  iş ortakları kanalı ile satışa hazır. Hizmetin amacı yerel ve yabancı pazardaki son kullanıcılar için en iyi SaaS ürünleri ve hizmetlerinin aktif tanıtımını yapmak.
Softline Bulut Hizmeti’nin hedef kitlesi dinamik gelişimli ve büyüyen çalışan kitlesine sahip, sahte yazılım risklerinin farkında fakat maliyetli ekipman satın almaya ve uygulama, kurulum ve bakım için gereken zaman ve para kullanımına hazır olmayan küçük ve orta ölçekli işletmeleri içeriyor. Bu şirketler için BT harcamalarının tahmin edilebilirliği, uygulama için gereken zaman ve yazılım ürünü kurulumu SaaS hizmetlerini en optimal sonuç haline getiriyor. Softline Bulut Hizmeti ile BT altyapısının güçlendirilmesini – yönetilmesini, harcamaların azaltılmasını isteyen girişimciler için çözümler de sunuyor.
ETİKETLER : Sayı:782

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN